Hasta Kedimize İlaç İçirme

fbabalik

Sokaktan hasta alıp 10 günlük iğne ilaç tedavisinin ardından eve aldığım kedim bir ay geçmesine rağmen asla kendini elletmiyor. Bu sabah hapşırmaya başladı üşütmüş olabilir diyerek veterinere götürmek istedim ama sürekli kaçtığı için yakalayıp kutusuna koyamadım. veteriner hekimimiz zaten daha öncesinde ciğerlerinden hasta olduğu için tekrar nüksetmiştir dedi ve augmentin şurup tavsiye etti fakat yakalayıp içiremiyorum. suyuna katsam bir sıkıntı yaşar mıyım?

3 CEVAP

ZehraBulutt

Suyuna katarsanız içmez. Bol kokulu bir yaş mamaya katmayı deneyin bir ihtimal yer belki.

LadyAndCat

Ben ilaçları yaş mamayla veriyorum.

Ayseenur10

Uyuduğu ve sakin olduğu bi esnada şırıngayla vermeyi deneyebilirsiniz