Yavru Kedim İshal Oldu

ranasah

merhaba yaklaşık 1.5 aylık bir kedim var kuru mama ve yaş mama yemeye başladı. iç dış parazit aşıları yapıldı. 4 gündür ishal gibi ilk önce büyük dışkısı koyu sarıydı sonradan kahverengi oldu ve bugün iyice sıvılaştı. bazı yerlerde patates haşlaması verilebilir diye okudum ancak bazı yerlerde patates kedilerin en büyük düşmanıdır diye okudum suyuna yarım çay kaşığı tuz ve 2 küp şeker attım doğru mu yaptım acaba? çiğ salam vermiştim o ishal yapmış olabilir mi? lütfen yaptıklarım yanlışsa söylesin kızımın daha çok bu halde olmasını istemiyorum.

3 CEVAP

patkam

Yalnız tuzu keşke vermeseydiniz kedilere iyi değil diye duymuştum

ranasah

tamam suyunu hemen değiştiriyorum. teşekkürler

patkam

Bizim yavru kedimizde ishal olmuştu 1 - 2 gün önce iyleşti belki yediği birşey dokunmuştur