Bilgi Kirliliği

Cansumuezza

Uzun süredir petlebideyim burda çok mama tartışmaları hayvan eğitim tartışmaları oldu hepsi mantıklı şeylerdi.Ama şu son zamandaki kadar cahilce ve mantığı olmayan bilgiler hiç görmemiştim.Kısırlaştırmayı kötü gösterenler saçma sapan tedavi önerisi sunanlar.Yeni gelen arkadaşlara uyarımdır bunları dikkate almayıp bir uzmana danışın sorunlarınızı.Hiç imkan yoksa vetmate uygulamasını indirin sorularınıza en azından veteriner cevap veriyor.

2 CEVAP

Siyammm

Zaten kısırlaştırma kötüdür "doğasına aykırı" gibi sacmalıyanlar var . Allah aşkına bu kedi kaç bin yıl önce insanlarla yaşamıyordu bizim kedi bakmamızda doğasına aykırı o zaman .
Saçma tedavi yöntemleri ile ilgili ; bilmiyorsanız yazmayın kimse zarar görmesin, tedavi uygulayacak kişi zaten veterinere yapacaktır o yüzden boş yazmayın

Cansumuezza

Aynen en çokta kısırlaştırma saçmalıkları yüzünden dayanamayıp yazdım