Mama Ve Sağlığı Arasındaki Durum Hakkı'nda Bilgi Almak İstiyorum

Nlyzgr

Merhaba kedim 13 buçuk aylık royal canin kitten yaş ve kuru mama kullanıyordum 1 yaşına gelince royal canin beauty no1 pembe kuru mama olanı ve beauty jelly yaş mama kullanmaya başladım son Zaman'larda idrara her zamankinden biraz fazla çıkıyor gibi geldi biraz araştırdım gıdaların içindeki miktara bağlı şeyler yazıyordu . sizce royal caninin hangi mamasını almalıyım yoksa sorun yok mu devam mı etmeliyim ? Kısırlaştırılmadı , dişi , tam anlamıyla ev kedisi , kızgınlığa girmedi sağlığı herşeyi olması gerektiği gibi . İdarıda her zaman yaptığı gibi sarılıkta fakat ben üstüne fazla düştüğüm için tedirgin oldum psikolojik olarakta Bi değişim olmadı o yüzden mamadan şüphelendim yardımcı olursanız çok sevinirim

3 CEVAP

tubanur

Hazır mamalar hakkında pek bilgim yok ama ben kedime tavuk eti falan alıyordum haşlayıp veriyordum. :) Hazır mama sevmezdi zaten

Nlyzgr

Tavuk ve haşlanmış yumurtayı çok seviyor haftada 1 kez mutlaka veriyorum fakat tek değişen hazır mama oldu o yüzden merak ettim

SametBey

Kedilerde mama tüy parlaklığı ve onların mutluluğunu olumlu bir şekilde etkiler.Bunun için Hills Advance Proplan tavsiye ediyorum.Eğer kedinize uygun değilse La Vita kedi mamasıda güzeldir.