İdeal Kedi Nasıl Nefes Almalı?

Senakca

Kedimde zaman zaman yattığı yer bile olsa oyun vs şeylerle uğraşmamış bile olsa aşırı içsel ve hızlı nefes alıp veriyor. Bunun temel sebebi nedir?

1 CEVAP

TATA4242

Bunun temel sebebi kedinizin scottish olmasından kaynaklı,yani burun kemikleri ve kanalları dar olduğundan nefes alıp verişi o şekilde duyuluyor,kısaca herhangi bir problem yok.Benim kedimdede aynı durum geçerli olduğundan profesör ve hekimlere danışıp gereken bilgiyi almıştım.İsterseniz aklınızda soru işareti var ise tecrübeli vet.hekime danışabilirsiniz.