Kopek Sahiplenme

Sekoseko

Bir kopek sahiplenmek istiyorum istedigim irk dogo arjantin bu benim ilk kopegim olacak nasil yetistirmeliyim ne yedirmeliyim nelere dikkat etmeliyim akliniza gelen her bilgi yazin lutfen cok ihtiyacim var bu bilgilere

1 CEVAP

yarengenc

merhaba illa dogoda kararliysaniz tabii ki en iyisini siz bilirsiniz fakat ozellikle ilk kopek icin dogo sizi zorlayabilir cunku komutlari hizli ogrenen bir kopek degil ve dogru egitimi veremezseniz kopeginizin saldirgan bir kopek olmasi diger irklara gore daha yuksek ayrica ulkemizde dogo arjentin pitbull gibi kopek irklarini beslemek yasak birileri ihbar ederse sanirim 5000 lira civarinda para cezasi odemeniz gerekiyor bunun disinda butcenizi de goz onunde bulundurarak alabileceginiz en kaliteli mamayi almanizi tavsiye ederim eger yavru alacaksaniz cis egitimi vermeniz gerekir bunun icin youtubeu kullanabilirsiniz temel komut egitimleri icin de yine ayni sekilde youtubedan faydalanabilirsiniz biz kopek kolejini izledik ozellikle umarim size de faydasi dokunur simdiden hayirli olsun :)