Eklem Zedelenmesi

akindiler

merhabalar veterinerler kafamı karıştırdı köpeğinde eklem zedelenmesi oldu küçük ırklarda oluyormu eklem yenileyici .ağrı kesici.ilaç verdi. ama ilk veteriner alçıya almak için 100.tl.istedi 2.si alçıya gerek yok. fazla hareket ettirme dedi ne yapacağımı şaşırdım köpeğin 8 aylık amilyat için genç.olduğunu verdiği ilaçları yazdığı gibi kullanmamı
söyledi varmı başına gelen böyle bir durum ilginize teşekkür ederim

6 CEVAP

Siyammm

Ben yaşamadık ama 1. Veteriner ekstra bişey yapmamış bence nasıl 2. Veterinwrin dediği gibi hareket ettirmeyeceksiniz bağlayacak değilsiniz ya
İlaç konusunda bişey diyemicem .

ZehraBulutt

Röntgen çekildi mi? Çekildiyse röntgeni 3. bir veterinere gösterip fikir alabilirsiniz.

akindiler

genelde çapraz bağlardaki hasar röntgen de belli.olmaz dedi 2. götürdüğüm 2 ilaç verdi fazla hareket ettirmeyin zıplattırmayın dedi.. 1. veterinere ise aldanmadım güvenilir gelmedi tavırları alçıya alırım oda100 lira.tutar dedi ama 2 side röntgene gerek yok dedi

akindiler

bir de genç olduğu gelişim aşamasın da olduğu için toparlar 18 aylık olana kadar dediler ikisi de

ZehraBulutt

Doğrudur röntgen kemik yapıyı gösteriyor. Çabuk toparlar inşallah.

akindiler

inşallah çok üzülüyoruz