Minik Yaralar

yarengenc

kopegimin pipisinin etrafinda yaralar oldugunu soylemistim biraz daha net fotograflarini cektim bunlar nedir ve nasil gecer

2 CEVAP

Crystalin diye dezenfekte edici bir sprey var. Ondan alın veterinerinizden. Eczaneden de bir tane sudocrem alın.
O bölgeyi crsytalin ile güzelce silin bi pamukla. Temizledikten sonra sudocrem sürün. Bi iki gün bu şekilde devam edin ve geçmezse veterinere sorun.
Ablamın erkek köpeği var ve pipisini, çişini yaptıktan sonra temizlemeyi hic sevmiyordu. Bazen böyle yara oluyordu çevresi. Tahrişten olabilir.
Eğer bunları uygulayınca geçerse gece yatmadan siz temizleyin pipisini, zamanla o da alışır.
Gelmiş geçmiş olsun.

yarengenc

bizimki de surekli pipisini temizliyor kendi kendine tahris etmis olabilecegini dusundum birkac gun icinde veterinere gidip halledicez tesekkurler