Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Nightcat

Arkadaşlar birazdan kedim için mama almaya gideceğim, 3 hafta önce falan kısırlaştırıldı eski mamasının bitmesini beklemiştim. Şimdi kendi deneyimlerinizle de bana mama önerebilir misiniz?

6 CEVAP

mervegck06

nd kısırlaştırılmış kedi maması kullanıyorduk içeriğinde tavuk olduğu için tüy dökümü yapıyor. farmina ile görüştüğümde kedimin dişi olduğu için normal mamaları da kullanabileceğim ama arkasında yazan gramı geçmemem gerektiğini söylediler. Şu an ND ocean serisi düşük tahıllı balıklı portakallı mamayı kullanıyoruz.

Siyammm

Bildiğiniz gibi kıs8rlaştırılan kedi kilo almaya eğilimlidir daha sakinleşir ameliyattan sonra genelde kısırlaştırılmış kedi maması zorunlu değil
Zamanın arkasındaki yazan grama göre verin bi sorun olmaz bence Kedinin metabolizmasınada bağlı

Brit Care Missy Sterilised mama kısırlaştırılmış kediler için oldukça iyi bir mama, içeriği zengin ve kilo kontrolünü sağlıyor

Misir0806

Royal canın steril kullanıyorum çok ta severek yiyiyor

Iremodi

Ben Golosi kısır kullanıyorum memnunum nd de kullandım ama çok fazla tüy döktürdüğü için bıraktım

YANKI

Kızımızı 10 gün önce kısırlaştırdık eskiden de yediği ND Düşük tahıllı Ringa etli mamaya devam etmeyi düşünüyorum hiç sorun yaşamadık ...