Felicia Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Nightcat

Kullananlar deneyimlerini ve düşüncelerini yazarsa çok mutlu olurum. Kedime bugün verdim, taneleri biraz büyük geldi sanırım zor çiğniyor gibi.

4 CEVAP

Siyammm

Çok yakın fiyata matisse alın %40 et içeriyor.kediler beğeniyor.
Felicia kullananlarda memnun ama matisse nin içeriği daha iyi

yck

benimkine numune vermiştim beğenmişdi pek zorlukta çekmedi taneleirnden. geçenlerde mama almadan önce araştırma yaperken felicianın yerli olduğunu öğrendim. sipariş verdim bende pzt gelecek. açıkcası hem yerli hemde kalitesi fena olmayan mama olduğu için 3 5 lira daha fazla verilip matisseye tercih edilebilir

Guzeltepe

Kızımız için öncesinde 5 aya yakın felicia yavru kedi mamasını kullandık gayet memnun kaldık kısırlastıktan sonrada 12kg lık somonlu kısırlaştırılmış kedi mamalarından aldık 1-2 aydır kullanıyoruz gayet memnunuz tüyler pırıl pırıl tanelerinin büyük olması iyidir çene ve diş sağlığına iyi gelir bizimkide ilk başta taneler büyük diye nazlandı kırmak zor geldi sonra alıştı şimdi iştahla yiyor

Nightcat

Tamamdır teşekkür ederim ikinizde de, bir dahaki sefere dematisse deneyelim kızımla.