Kedimin Sesi Kısıldı..

Miyumiyuu

Minik yavru kedimi dün veterinere götürdük kendisi hiç hoşlanmıyor veterinerden resmen ordan gidene kadar bağırdı sürekli bugün sabah sesi kısılmıştı, bu kısıklık bağırdığı içinmidir?? Geçirmek için ne yapmalıyım yoksa kendi kendine geçer mi??

3 CEVAP

ekerbicereda

Benim kedimde üşüttüğü için veterinere gidiyoruz orda iğneler çok acıtıyor ve bağırıyor hemen değil ama peşine sesi kısıldı biz hastalıktan olduğunu düşünüyoruz sesi yerine gelir mi cidden bilen yazabilir mi

Bue

Benim gözlemlediğim kadarıyla stresten veterinerde farklı tonlarda ve daha hırçın miyavlıyorlar bence kendilerini çok zorladıkları için sesleri kısılıyor.Ama ertesi gün düzeliyor. Yani benim kedimin sesi düzeliyor. Kendisi zaten çok geveze olduğu için veterinere gitmeye gerek yok maşallah sesinin kısılmasını normal karşılıyorum :)

mavitilki

Normal bizim sesimizin kısılması gibi bağırmaktan ya da hastalanmaktan kedilerin de sesleri kısılabilir. Kendiliğinden geçecektir. 3-4 gün içerisinde geçmezse veterinerinize başvurun.