N&D Alternatifi Köpek Maması Tavsiyesi

fear_knight

Merhaba,
Bir tane Husky (2 yaşında) bir de Alman Kurdu (7 aylık) cinsi köpeğim var. Öncesinde sadece Husky varken sorun değildi ama şimdi Alman Kurdu da olunca N&D marka ile beslemek biraz masraflı oldu. N&D haricinde tavsiye edebileceğiniz içerik olarak iyi ve biraz daha uygun fiyatlı markalar var mı?

4 CEVAP

gndtarik

felicia olabilir ama nd nin tahıllısıyla aynı fiyatlarda sanırsam araştırırsınız, proline var ucuz olarak içeriği kötü değil, bonacibo da iyi diyenler var

Sselin1

profine tavsiye ederim fiyatina göre icerigi güzel bir mamadir %60 oraninda hayvansal icerige sahip. Ama n&d düşük tahilli ile arasinda fiyat olarak cok fark yok.

Siyammm

aman bonacibo iyi diyenlere inanmayın içi boş gibi bişey içerik olarak golosi olabilir

Kontesiim

Golosi,brit care veya profine kullanabilirsiniz