Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

labrador çok yalnız kalırsa psikolojisi bozulur mu?

zulalertrk
zulalertrk

170


bu yaz için çiftliğimize yavru labrador almak istiyorum, eve alamıyorum çünkü. 3 ay boyunca onunla vakit geçirebilirim ama okullar başlayınca o çiftlikte kalır sadece haftasonları onunla ilgilenebilirim. aile yaşamını seven bir köpek olarak okul zamanı hafta içi ilgi göremeyince psikolojisi bozulur mu?


5 Cevap

Gsima
Gsima

2747


Her köpeğin bozulur yalnız kalınca ama orada arada gün içinde arada bir de olsa ilgilenecek biri varsa ve bahçede duracaksa bozulmaz


achill_the_pekemix
achill_the_pekemix

6723


Almayın. Yazık etmeyin hayvana. Labrador Retriever gibi egzersiz ve oyun ihtiyacı büyük olan bir hayvanı 5 gün boyunca bahçede ilgisiz bir şekilde bırakmak eziyet.


tubanur
tubanur

120464


Bence de ne alın, ne de sahiplenin. Anladığım kadarıyla heves gibi bir şey. Her köpeğin böyle bir durumda psikolojisi zarar görür. Üstelik siz retriever'lardan bahsediyorsunuz. Kesinlikle sahiplerine düşkün olurlar. Onu yalnız bırakmanız çok yanlış olacaktır. Koşullarınız uygun olunca tekrar düşünürsünüz.
(almayın, sahiplenin)


maliezeroglu
maliezeroglu

532


Yalnız kalınca her köpek psikolojik olarak olumsuz etkilenir hele de golden gibi labrador gibi eğlenceye oyuna düşkün köpekler. Elinizden gelince ilgilenin. Hafta içleri onunla ilgilenebilecek birileri varsa çiftliğinizde sorun olmaz.


Badems
Badems

12123


3 ay geçirmek için neden bir ömür hayvanı çiftliğe bırakırsınız, bir de eve alamıyorum demişsiniz. İlla "alacaksanız(?!)" , sokakta/barınaklarda binlercesi var çiftliğiniz için.


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
590 Görüntüleme
5 Cevap
1 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor