Tuvalet Eğitimi

beyzavc1

Bazen çiş pedine yapsada akşamları özellikle istediği her yere arka arkaya yapıyor. Her şeyi denedim farklı bir yol varsa söyler misiniz lütfen

4 CEVAP

yarengenc

alan kisitlamasi yapmalisiniz ortalama 2 metrekarelik bir alani pedlerle kapatip yavas yavas pedi kaldirarak dogru yere gitmesini saglayabilirsiniz eger parkeye cisini yaptiysa tekrar yapmasin diye kokusu ciksin diye sirkeyle silin halilardan da bir sure uzak durabilirse cok iyi olur kolay gelsin :)

ReisGae

Evet bencede ♥♡

Hknfly

Bende bu durumu yaşıyorum kakasinida çişinide pede yapıyordu cabukta öğrenmişti alan kisitlamasida yapmadan ama son bir haftadır ne olduysa kakasini pede çişini heryere yapıyor pedin yanına bile yaklaşmıyor koku kalmasın diye sürekli evi siliyorum sirkeli suyla ama nafile baş edemiyorum...

beyzavc1

Kafa karışıklığı yaşıyor demişti veteriner sonra kendine geliyor zamanla merak etmeyin ama çiş pedini temiz tutmaya özen gösterin köpeğim biraz pis olunca başka yere yapıyor bende keserek sürekli değiştiriyorum şu an