Kısırlaştirma Sonrası Kulaktaki Kesik

Asaceren

Merhabalar biz kedimizi bir kadından sahiplendik kadının 12 ye yakın kedisi var bizim sahiplendiğimizide önceden belediyede kısırlaştirmış kulağına kesik atılmış ama kulağının kesik atılan yeri çok kötü bugünde kaşırken çok az kanatmış evde yapabilceğim bir şey varmı yoksa veterinere mi gitmeliyim(havalar çok soğuk ve vet biraz uzak kalıyor artı dolmuşla gidiyorum biraz zor oluyor çok acil bir durumu yoksa boşu boşu bu sogukta hasta olsun istemem)

1 CEVAP

Anonymus552223

Batikon falan surun, sokaga salinacak kedilerin kisir oldugu belli olsun diye yapiyolar bunu ama çürumus hayvanin kulagi