Köpekler Neden Kedi Mamasını Çok Sever?

Yada kediler neden köpek maması yemez?

6 CEVAP

Ķöpekler kedi mamasını sever çünkü aroması ve proteini daha yoğundur.fakat köpeklerde alerjik reaksiyona neden olur..kediler köpek maması sevmez,sebebi protevinin ve aromasının az olmasıdır.

Kedi ve köpeklerin ortak kullanabileceği bir mama olsaydı

TATA4242

Kediler köpekler gibi değildir.Kedilerin et ihtiyacı köpeklerin çok daha üstündedir.Köpeklerin mamasında kediye göre çok daha az et vardır ve kedi mamasını köpek yiyebilir ama bir kedi köpek maması yemesi çok farklı sonuçlar doğurur.

Teşekkürler

ZehraBulutt

Köpeklerin sevmediği bir yiyecek mi var. Gıda dışı hatta pis şeyleri bile yiyorlar. Köpek besleyenler alınmasın köpekleri ben de seviyorum ama gerçek bu. Kediler daha seçicidir.

Misir0806

Köpekler herşeyi yiyebilir kediler seçicidir