Tavuksuz Yavru Kedi Maması

tgc77116

Tavuksuz yaavru kedi maması önerileriniz varmı fiyatı uçuk olmadan nd ile eşdeğer olabilir fiyat olarakta besleyicilikte hills tuna balıklı alacaktım içinde tavuk varmış hiç olmasın istiyorum

11 CEVAP

gndtarik

tavuk neden istemiyorsun? nd nin kedi için ocean serisi olması lazım, yoksa prime serisinde balıklı vardır.. acana, orijen kedi için balıklıda var, nd nin prime ıyla 50 60tl farkı vardır tahmin ediyorum

tgc77116

Orijen ve acana bütçemi aşıyor çünkü sürekli kaşınıyor ve kanatıyoe tavuk yememesini önerdi veterinerimiz daha yavru yoksa nd yetişkin mamaalrını denicem ama nd yavruda tavuksuz yok

gndtarik

uygun fiyatlı başka mamalarıda deneyebilirsiniz bilindik olmamasından korkmayın içeriğine bakın, kedi maması içeriği nasıl olmalı araştırma yapmışsınızdır olmadı vet e içeriği gösterirsiniz

gndtarik

illa bilindik istiyor bulamıyorsan kuzulu kırmızı etli mama da araştırabilirsin yavru için istiyorsan

ZehraBulutt

Resmi sitelerinden kontrol edin her zaman içerikleri, satış sitelerinde yanlış bilgiler oluyor.

Sselin1

Buraya da yazayim ama ikna olmuyorsunuz :) n&d kitten ile n&d yetişkin mamalarinin degerleri tamamiyle ayni. Diger markalarda ornegin pro plan ve hills markalarinda kitten ile yetişkin mamalari ayiran sey nedir? Yag, protein, mineral, vitamin oranlari ve mama tanesinin boyutu degil mi. Bu degerler fazla olunca kitten mama oluyor. Ama n&d, acana, naturea, orijen gibi markalarda böyle bir ayrim yok. Degerler degismiyor sadece kedinizin yasina ve kilosuna bagli vereceginiz miktar degisiyor. N&d nin kitten mamasi var evet. ama tek amac cok kucuk yavrularin daha rahat yiyebilmesi icin mama tanesini kucultmusler. degerleri farkli degil. Resmi sitesine gecip degerleri incelemenizi tavsiye ederim. Ayni oldugunu göreceksiniz

ZehraBulutt

Nd'nin balıklısını kullanabilirsiniz bence. Nd zaten besleyici bir mama, gerekirse biraz vitamin takviyesi yaparsınız, veterinerinize bir danışın derim.

gndtarik

kırmızı et onaylıyorsan felicia ve prochoice kötü mama değillerdir yavru için kuzu etlisi var, içerikleri karşılaştırabilirsin

tgc77116

Felicia ve prochoise çom araştırdım pek iyi yorumları yoktu hills ton balıklı içeriği her sitede değişiyor çok saçma kimi sinde ton balığı eti kimisinde ton balığı unu yazıyor kimisinde tavuk unu kimisinde hiç tavuk yazmıyor

mervegck06

kesinlikle hills almamanızı öneririm. ben aldım ve içeriğinde balıktan çok tavuk var.
N&D nin ocean serisinin taneleri küçük benim kedim 9 aylık ve kısır olmasına rağmen ocean serisine geçtik. arkasında yazan beslenme talimatına uyduğunuz sürece bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

srplzngl

Balıklı mamaları uzun vadede kullanmaktan kaçının. N&D kuzulu en iyi alternatif görünüyor şu anda sizin için.