Acil Yardım:(

CansuBurak

Merhabalar 5 aylık french Bulldog sahibiyim normal de çok uysal ve sevecen bi dost kendisi fakat 1 haftadır sürekli ısırıyor ve havlıyor başlar da hayır diye uyardığımda bırakıyordu fakat artık bırakmıyor bunu eve gelen misafirlere de yapamaya başladı normalde çiş ve kakasını pede yapıyordu artık direk salona ya da mutfağa yapıyor veterinere götürdük fakat hiç bı problem olmadığını söyledi lütfen yardımcı olun :(

6 CEVAP

gndtarik

eğitiminiz eksiktir. köpek itaat etmiyorsa öğrettiğiniz şeyde bir eksiklik vardır, köpek çok sabır ister olmuyorsa bir eğitimciden yardım alın

ReisGae

Bence itaat eğitimine yolla malısın ♡♥

CansuBurak

Çok teşekkür ederim arkadaslar çözdük sorunu ????

Cansumuezza

Kral köpek ailesini takip edin çok yararlı olur

Fatih55

Sorun neymiş peki

CansuBurak

Yeni eve taşındığımiz için agresiflesti maalesef onunda yaşam alanı değişmişti eve alistigindan beri aynı düzen devam ediyor ???? yardımlarınız için çok teşekkürler