Kedi Ve Köpek Mama Ayrımı Nasıl Olacak

Epelin

Selam. Bir kedim ve bir köpeğim var. Kesim erkek 2 yaşında. Köpeğim 7 aylık dişi. Artık evde serbest dolaşıyor, çok iyide anlamıyorlar malesef hala. Köpek maması zaten hemen bitiyor, kedinin o mamayı yeme riski yok o sebeple. Ama kediler malum yemeğini bir oturuşta bitiriyor güne yayarak keyifli yemek istiyor... Sorum şu, ne yapmalıyımda köpeğim kedimin manasına ulaşamasın. Yüksek yerlere koymayı denedik, kediyede yüksek geldi ve alanım yoktu ona. Alabileceğim yada yapabileceğim bir şey var mı sizce?

3 CEVAP

Siyammm

Kendinizin mamasını ayrı bi odaya koyun kedi yerken köpek başka bi odada kalsın 5 dk lığına bişey olmaz bence
Mamayı tüm gün önünde tutarsanız dediğim şey olmaz Mamayı koyun yarım saat 45 dk sonra kaldırın ve gram hesabına dikkat edin yeterli beslensin

sarmanbirkedi

Her iki petin de psikolojik mutluluğu için birini güvenli bir yuvaya sahiplendirmenizi öneririm hem anlaşamıyorlar

Cansumuezza

Bunun hakkında kral köpek ailesinde bir yazı vardı sanırım instagram üzerinden sayfayı inceleyebilirsiniz başka konularda da çok yardım alırsınız