Kedim Tuvalete Kendi Girmiyor

buseseku

kedim 45 günlük 3 gündür bizimle kalıyor geldiği ilk günden beri hiç eve tuvaletini yapmadı. Sorun şu ki tuvaletine biz koymadığımız sürece kendi girip yapmıyor. Sizce alışır mı?

1 CEVAP

PandaBobo

Tuvalet zorlandığı bir yerde mi? 3 gün eve alışması için çok erken . Sabırla tuvaletine koymanızı , tuvaletin yerini değiştirmemenizi öneririrm. Ayrıca bazı kediler kirli kuma tuvaletlerini yapmaktan hoşlanmayacak kadar prenses:) belki böyle bir özelliğe de sahip olabilir, tuvaletini yaptıktan sonra direk temizlemenizi öneririm