Kedim Hiçbir Şey Yemiyor

Midesinde tüy birikmesinden sonra serumlarla maltla düzeldi ilk iki gün iştahı çok güzeldi sonra hiçbir şey yememeye başladı en sevdiği şeyleri bile aldım sadece yalıyor ve şu 3-4 günde çok zayıfladı ne yapmam lazım ? Veterinerimize sordum bir kaç böyle şikayet daha gelmiş tetkiklerde bir şey çıkmıyor havaya bağlıyorum kediler böyle şeyleri çok fazla hissediyorlar dedi sadece beklemeli miyim ?

19 CEVAP

fip testine güvenmeyin asla 100de 100 bir sonuç çıkmıyor sıvı bağırsak değil akciğerde birikiyor diye biliyorum kesinlikle başka bir veterinere götürmelisiniz ve hemen pes etmeyin lütfen bu aralar çoğu veterinerde fip diyip gönderiyor öldüğünde de fipten ölmüştür deniliyor her yolu deneyin en azından içiniz rahat eder ben de böyle bir şeyle karşılaştım ve yavrucağım elimde can verdi geçekten çok kötü bir durum umarım sağlığına kavuşur

ve fip dediğimiz şey corona virüsünün mutasyona uğramış halidir corono testi yapılıyor evet ama corono virüsü zaten bir sürü kedide mevcut kedinizde corona pozitif çıktı diye fip olduğu anlamına gelmez

kediniz için en kötüsüne hazırlıklı olun ama asla vazgeçmeyin

Bugün karnından sıvıyı çektiler. %99 fip dediler. Ameliyat edilmesini söylüyorlar. Edilse de ölücek edilmese de dediler. 2 aydır hastalıklarla cebelleşiyor ameliyatı kaldıramaz ve artık acı çekmesini istemiyorum. O yüzden sadece hergün serum veriliyor ve antibiyotik yapılıyor başka elimden bir şey gelmiyor. Gözümün önünde eriyip gidiyor