Köpeğim Kusuyor Ve Burnu Akıyor

Shams

Köpeğim yaklaşık 50 günlük ve cinsi Maltese. Rahatsızlığı bugün olmaya başladı; kusuyor, burnundan sıvı geliyor, ağzı köpüklü, ishal yok, halsiz ve gözlerinin etrafı kırmızılaştı. Gençlik hastalığına tutulma durumu var mı? Ne yapa bilirim? Lütfen yardımcı, olun bilen varsa yazsın

4 CEVAP

kayrae

Bir hekim mi yardımcı olsa?
Hayvan çok küçük ve bahsettiğiniz semptomlar çok riskli.

kayrae

Geçmiş olsun

Shams

Teşekkür ederim

Shams

Tamam veterinere götürmeye çalışıcaz en yakın zamanda, cevabınız için de teşekkür ederim. Bu gün daha iyi dünkü belirtiler azaldı ve daha aktif