Düzce Güven Evcil Hayvan Taşımaya Dair Yasa İhlali

ygiz_mrtt

Düzce'de Havaalanı olmadığı için mecburen gideceğim 3-4 saatlik yolculuk için karayolu taşımacılığı kullanmam gerek. Ancak kalıcı yolculuk olacağı için Kedim Ares'te mecburen benimle gelmeli. Ancak İlgili firmayı aradığım zaman böyle bir yasanın konuşulduğu, ancak kendilerine bununla ilgili bir bildiri ve ya yazı gelmediği yönünde açıklama yaptılar. Ona da koltuk alayım, tekli koltuğa oturayım ve ya en arka koltukta desem dahi reddettiler. Asıl sorum "Resmi Gazete'de" yayınlanan bu yasanın uygulanması için illa ilgili firmaya bildiri ve ya yazılı metin mi gönderilmesi gerek? Gerekirse ben Ares'le beraber bagajda giderim ancak ne koşulda olursa olsun onu bagaja yerleştirmek karar vereceğim en son şey dahi değil, seçenek olarak dahi değendiremem.

5 CEVAP

Siyammm

Ne alakası var cinayet işleyen adam bana yazı gelmedi diyebiliyormu . şikayet edicem almama gibi bi hakkınız yok deyin şikayet edin

lwb

Bu artık kesin bir yasa, izin vermeme gibi bir şey söz konusu bile değil.
Firmanın wp ihbar hattıyla iletişime geçip durumu bildirin,olmadı,hemen cimere şikayet edin. Instagram hesabınız varsa suzionlinenın bu konuyla ilgili hikayelerini izleyin, bir çok firma şikayetten sonra U dönüşü yapıyor:D

pamukkale kullanabilirsiniz

behcetaydinelli

Çıkarılan yasa vs. için devlet özel sektöre bildiri göndermez. Özel sektör yasa ve mevzuatı takip eder. Size verilen cevap kaçamak bir cevap olmuş. Sanırım o personel şunu demek istemiş: "Bizim patronlarımızdan böyle bir talimat gelmedi, bizim dünyadan haberimiz yok zaten. İşimi seviyorum, kafama göre iş yaparsam kovarlar beni." :)

LadyAndCat

Behcetaydinelli,
İyi özetlemişsiniz. Ordaki adamcağız başına bir şey gelir diye korkuyor belli. Patron da muhtemelen kaba, anlayışsız biri.
Önce bir durumdan haberdar olsunlar da almasınlar görelim.
İnsanı boş yere sinir strese sokuyorlar.