Başka Bir Köpekle Anlaşması

arii

merhaba barınaktan orta yaşlı bir cane corso sahiplendik lakin evde küçük bir süs köpeğimiz daha var çok narin ve nazlı bir köpek kendisi
birincisi onu nasıl başka bir köpek fikrine alıştırıp hastalanmamasını sağlayabilirim ikincisi cane corso cinsi sahiplendiğimiz köpeğimin
onunla iyi anlaşma olasılığı varmı?

2 CEVAP

yarengenc

ayni ortama koydugunuz iki hayvan her turlu birbirleriyle yasamayi ogreniyorlar onlara biraz zaman taniyip kendi gozetiminizde oyun oynamalarina izin verirseniz araya da kiskanclik girmezse kisa surede anlasabileceklerini dusunuyorum

BetaZed

cane corso biraz alfa tip bir köpektir yavru değilse sorun çıkarabilir