Köpeğim Tüm Kurabiyesini Bulup Yedi!

Köpeğim içi baya dolu olan köpek ödül mamasını yedi ve bitirdi ne yapmalıyım? En az 25 tane vardı ve arkasında günlük en fazla 2 tane verilmeli yazıyor ne yapmalıyım? Bir şey olur mu? Üstüne kendi mamasını ve bir tane de çubuk yemişti ve küçük bir köpek.

10 CEVAP

Off inşallah öyle olur.Birden gözlerim doldu korktum

yarengenc

sadece abur cuburu biraz fazla kacirmis gibi olur daha once aynisini benim kopegim de yapmisti afiyet olsun diyip gecin bir dahaki sefere daha dikkatli olursunuz bir sorun yasayacaginizi sanmiyorum

lwb

Demek istediğim ödül mamalarından, yoksa bence her zamanki diyetine devam edebilirsiniz, belki olan saatinden bir iki saat daha geç verebilirsiniz sindirme açısından

Off inşallah öyle olur.Birden gözlerim doldu korktum

lwb

Bir şey olmaz merak etmeyin sadece bir süre bu besinlerle beslemezsiniz

Yarın sabah mamasını vermesem mi ne dersiniz

Anladım sağolun bir zararı olmaz inşallah çok korktum baya vardı içinde

Benimki de aynı şeyi yapmıştı, endişelenmeyin. Belki ishal olur. Suyunu bol tutun ve gün içinde yenileyin. Imkan varsa bolca gezdirin ki hareket edip hızla eritsin içindekileri.

hayvandost222

Bu konuda dikkatli olmalısınız ve ulaşamayacağı yerlere koymalısınız. Çok sıkıntı olmaz ama her ihtimale karşı veterinere gitmekte fayda var...