Karayolları Evcil Hayvan Taşıma

Fatma258

Kanun kabul edildikten sonra patili dostuyla yolculuğa çıkan var mı?

9 CEVAP

behcetaydinelli

Bence gönül rahatlığıyla çıkabilirsiniz. Karşı koyan olursa arayın Polisi hiç korkmadan. Kanuni hakkımız artık.

Mirtip

Ben de merakla bu sorunun cevabını bekliyorum..

Fatma258

Pazar yola çıkıyoruz umarım sorun yaşamayız burdan güncellerim:)

Fatma258

Ay biz bindik gidiyoruz sadece veterinerden o gün için seyahat izni almanız lazım bir de kuduza bakıyorlar üstünü örttüm uyuyor oğlum pamukkale baya kabullenmiş bu kanunu diğer şirketlere nazaran

Anonymus552223

Iyi yolculuklar

yck

Yolcuların tepkileri nasıl laf eden varmı

Ben de dün yolculuk yaptım kimse fark etmedi gerçekten :D

Fatma258

En arkada oturuyorum kimse otobuste kedi olduğunun farkında degil valla

Fatma258

Yanımızda olunca sesleri çıkmıyor ki bizimkileri delirten ayrı kalmamız