Kedi Piresi

ezgibilgili

kedimi 4 gün önce sahiplendim. kedimin tüyünün içinde kırmızı küçük şeyler görüp veterinere götürdüm. veteriner pire için damla yaptı. kedinin üstündeki büyük pireler şimdi yer falan dökülüyor ve kedimin üstünde görüyorum ben de onları alıp atıyorum. şimdi pire damlası yaptırmadan ÖNCE ve SONRA yere dökülen yatağa dökülen vs. eve ve ev halkına dağılır mı?

2 CEVAP

Asphodelll

Geçmiş olsun ve evet geçebilir. İlaç yardımıyla kurtulmaya çalışsanız bile pireler sıcak bir yuva bulmaya çalışacaktır. En iyi çözüm kedinizi pire tarağıyla günde 2 kere taramanız. Bu sayede hem kedinizin temizliğine yardım etmiş olursunuz. Hem de tedavi sürecini önemli ölçüde kısaltırsınız. Tekrardan geçmiş olsun.

ezgibilgili

teşekkür ederim