Arkadaşlar Fikir Konusunda Yardımcı Olur Musunuz????

Quantine01

Merhabalar 1.5 yaşında American cocker kızım var fakat bir haftalığına 10 saatlik yola gidip geleceğim. Artık otobüslerde evcil hayvan serbest ama benim kızım biraz yaramaz ve yolda ilaçla ve 8 saat aç kalması 1 hafta için ilaç alması vs vs kafamı kurcalıyor. Veterinere bırakmak gibi düşüncem de var kafes içerisinde. Ama aklım kalır ne yapar orda tek başına kafeste diye de korkum var. Sizce ne yapmalıyım işin içinden çıkamadım :(

7 CEVAP

behcetaydinelli

Bence yanınızdan ayırmayın. Üstesinden gelirsiniz. Ama kafeste bırakır giderseniz aklınız hep onda kalır.

bihtercik

kafeste kalırsa hem size hem ona psikolojik işkence.
kimse sizin evladınıza sizden daha iyi bakamaz o yüzden yanınıza almalısınız

LadyAndCat

Quantine01 ,
İstanbul’da mısınız?
Ne taraftasınız?
Köpeğinizi alamayacaksanız ben göz kulak olabilirim. İlgilenebilecek birine bırakmanızı öneririm.
Böylece aklınızda kalmaz.
Ya da yanınıza alacaksınız.
Siz nereye , o oraya olacak.

Ozgekurt

Bencede kafeste bırakmayın çok yazık 1 günde değil 1 hafta diyorsunuz. Gerçekten alamayacak durumdaysanız bile en azından güzel güvenilir bir hayvan oteline bırakın biraz pahalıya gelir ama en azından bir kafesin içinde kalmamış olur

Quantine01

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için yanımda götürdüm içim rahat etti kızımda mutlu oldu

kesinlikle hicbir yere birakmayin, o her seyden once bur sey ysansa dahi bunu size anlatamayacak bunu dusunun. varsa eger cok yakininiz vs birine birakmanizi ya da yaniniza almanizi ya da ucretli hayvan pansiyonlarini oneririm, sevgiler

Cansumuezza

Kafes tam bir iskence yanınızda götürün