Kuyruğu Kesik Kediler

yck

sokaktaki kedilerin bazılarının kuyruğu ya tamamen yok veya yarım kesik. bu kedilerin kuyruklarına ne oluyor. kavga edereken birbirlerinin kuyruklarını koparıyorlarmı biryere mi sıkışıyor yada birileri kasti olarak kesiyormu. bilen fikri olan var mı acaba

6 CEVAP

ssonsikici

mahallede piskopat vardır

ZehraBulutt

Çocuklar ip bağlıyor bazen, çok sıkı olursa çürüyüp düşebilir. Araba kazalarında da kuyruğu kopan kediler oluyor. Kediler arasında kavgada öyle bir şey olmaz. Mahallede bu kadar çok kuyruğu kopuk kedi varsa bu muhitte bazı caniler var demektir bence.

Anonymus552223

Gecen yillarda bizim burda vardi oyle bir kedi. Besledigim halde bana bile yaklasan bir kedi degildi insan yapmis olamaz onu. Arabaya falan sıkıştı diye dusundum ben. Birden saglamken once kuyrugu kopmustu:(

aslituuran

Bazen zehirlenme durumlarında zehir vücuttan atılsın diye hayvanların kuyruklarının kesilmesi gerekir. Bunun gibi bir durum olabilir.

ssonsikici

mahallede piskopat vardır

yck

@ZehraBulutt tek bizim mahallede yok başka yerlerden de geçerken denk geliyor. ankarada da denk gelmiştim.