Arkadaşlar 2 Yaşında Kısır Kedime Mama Soruyorum

Zeynepalat

Anket

Felicia light sterilised kedi maması
(4 oy)
Golosi indoor kedi maması
(2 oy)
Toplam (6 oy)

Hangisini öneriyorsunuz arkadaşlar bütün içerikleri açısından
?

4 CEVAP

Siyammm

Matisse nin kısır kedi maması ile bunlar arasında pek bir fiyat farkı yok. İçindeki et oranındam dolayı matisseyi öneririm

Siyammm

Matisse nin kısır kedi maması ile bunlar arasında pek bir fiyat farkı yok. İçindeki et oranındam dolayı matisseyi öneririm

Zeynepalat

Aslıdna pro choice kullanıyorduk fakat bir petshoptan artık üretilmiyor diye bir bilgi aldım internette de stoklarda yoktu (somonlu karidesli) maalesef yüksek fiyatlı mamalara bakamıyorum sokaktaki kedileri de beslediğim için orta halli bir mama arıyorum
Ve açık mama diye bir site gördüm normalinden çok daha ucuz fakat güvenemedim kullanıcı yorumları da yoktu sizin bir bilginiz var mı?

Catloveerr

Matisse on kilo alabilirsiniz kilosu 25e geliyor taksit yapabilirsiniz