Aşırı Tüy Dökülmesi

ayselsckn

Kedim özellikle son 1 aydır cok fazla tüy döküyor. Evin her yeri tüy. Düzenli malt kullaniyorum haftada 2-3 kez tarıyorum ama değişen bir sey yok. Tüy dökmesini azaltacak bir çözüm arıyorum.

5 CEVAP

iameceevans

Hangi mamayı kullanıyorsunuz?

gndtarik

benimde köpeğim öyle elinle 2 sev havada tüyler uçuşur, tarakla tarıyorum (furminator değil) o kadar tüy çıkıyor ki sanırsınız traş ediyorum

ayselsckn

Pro plan yavru kedi maması.

Merhaba,
Vetoskin kullanıyorum ben yaklaşık 6 aydır. Müthiş bir azalma yaşadım kendi kedimde. Tabi ki bitmedi ama faydası çok oldu.

hayvansever_

bende 3 ayı geçti pro plan kullanıyordum sanırım birazda mevsimsel çünkü benim kedimde aşırı tüğ dökmeye başladı evde koltuklar falan hep tüğdü. Ben çözümü tıraş ettirmekte buldum. Sizde isterseniz öyle yapın bence traş ettireli 1 ay oldu ama 1 kere bile taramam gerekmedi.