Labrador Mu Golden Mı ?

Apartman dairesinde labrador retriever mi daha uyumlu yaşar yoksa golden retriever mi ?

14 CEVAP

Sinemsf

Sokaktan kurtarın cinsine cinsiyetine takılmadan. Tüm canlar sizin sevgi ve ilginizle size iyi bir dost olacaktır. Yavru sahiplenirseniz sizin yetiştirme şeklinizle yetişecektir.#satınalmasahiplen

acarabi

dikkat ederseniz barınaklar silme dolu deniyor amma silme labrador dolu denmiyor. neden? çünkü sadece merak ve hevesle o kadar çok golden plansız programsız üretildiki hem ırkın orijinalliği bozuldu hem de apt.dairesinde bakım zorluklarından ( av köpeğidir ikisi de ) dolayı bir müddet sonra sokaklara atıldılar. ancak, labradorlar goldenlere göre hem kısa tüylü olmaları hem de biraz daha dominant olmaları nedeniyle daha uygun diye düşünüyorum. zaten, sokaklarda ve barınaklarda da labrador bulma şansınız daha azdır, bilmem nedenini anlatabildim mi?

Gsima

evinin nasıl olduğuna bağlı apartman dairesi ama 2+1 bi evde her ikiside olmaz geniş bi alan olması gerekir ayrıca golden o kadar sahiplendirme varken satın alacağını düşünmüyorumda

golden daha güzel ve daha kolay eğitilebiliyor çok iyi de dost (arkadaşımda var çok şirin )

Golden candır bence kesinlikle Golden

zcerenoktay

Bence labrador fakat golden da olabilir. Bence de terk edilen bir golden veya labrador sahiplenebilirsiniz bu iki ırk arasında gidip geliyorsanız. Anadoluda hatta bir barınak var adını şuan hatırlamıyorum ama silme golden dolu. Oradan bir golden sahiplenirseniz hem bir can kurtarmış olursunuz hem de bir goldeniniz olmuş olur :)

GoldenRetriever :)

Selin8441

Golden daha iyi apartman hayatına

1Papatya

Golden

meloshka

Labrador daha az bakim gerektiriyor.

tugba35

Akrabalarımda golden var, zorluk yaşamazsın. Tabi hayvanın karakterine de bağlı.

jessiex

goldenn

doggy

golden iyi ama tüylerinin bakımı yapılması lazım larador bence daha iyi

Ayse_naz_G

ikiside av köpeği,ikiside havlamaz fakat tüğ sorunu açısından bence labrador derim :)