Kedim Mamayı Yedikten Sonra Kusuyor

Alperenlvs

merhabalar kedim her öğünden sonra mamayı geri kusuyor mamalar bütün bütün çıkıyor sizce nedeni nedir ne yapmalıyım parazitten yaparmı yardımcı olurmusunuz lütfen !!!!!

21 CEVAP

ZehraBulutt

Jungle da kötü bir marka. Veterinerdeki gourmet gold olabilir. O jungle'a göre iyi tabi ama çok iyi değil o da. Yaş mama için en iyi ve uygunu evde kendiniz yapmanız. Tavuk eti, ciğeri, yüreği haşlayıp verebilirsiniz.

Alperenlvs

teşekkürler yardımlarınız için umarım bi rahatsızlığı yoktur

SuleGnlsn

Merhaba öncelikle yediği mamadan kaynaklı alerjisi olabilir diyabetik mamalar tercih ederek midesini rahatlatmasını sağlayabilirsiniz. Ancak inanın kusma hafife alınması gereken bir durum değil mutlaka veterinizle en kısa süre içerisinde görüşün hem şeker hem de böbrekleriyle ilgili gerekli kontrolleri sağlayabilirsiniz

SuleGnlsn

Merhaba öncelikle yediği mamadan kaynaklı alerjisi olabilir diyabetik mamalar tercih ederek midesini rahatlatmasını sağlayabilirsiniz. Ancak inanın kusma hafife alınması gereken bir durum değil mutlaka veterinizle en kısa süre içerisinde görüşün hem şeker hem de böbrekleriyle ilgili gerekli kontrolleri sağlayabilirsiniz

SuleGnlsn

Merhaba öncelikle yediği mamadan kaynaklı alerjisi olabilir diyabetik mamalar tercih ederek midesini rahatlatmasını sağlayabilirsiniz. Ancak inanın kusma hafife alınması gereken bir durum değil mutlaka veterinizle en kısa süre içerisinde görüşün hem şeker hem de böbrekleriyle ilgili gerekli kontrolleri sağlayabilirsiniz

SuleGnlsn

Merhaba öncelikle yediği mamadan kaynaklı alerjisi olabilir diyabetik mamalar tercih ederek midesini rahatlatmasını sağlayabilirsiniz. Ancak inanın kusma hafife alınması gereken bir durum değil mutlaka veterinizle en kısa süre içerisinde görüşün hem şeker hem de böbrekleriyle ilgili gerekli kontrolleri sağlayabilirsiniz