Kısır Erkek Kedimde Problem Mi Var?

LilithmA

Kısır erkek bir kedim var 3 4 yaşında bana masaj yaparken garipleşti üzerimden aldım üzerimde küçük yerlerde ıslaklık vardı kedim de oturdu pipisini yalamaya başladı çıkıktı. Kısır olmasına karşın neden böyle bir şey yapar?

1 CEVAP

Sselin1

Idrar yollarinda taş oluşmuş olabilir. Eger gecikirseniz cok acılı bir süreçten gecebilir kediniz. Lütfen ihmal etmeyip test yaptirin. Ve kedilerin bu rahatsizliga yakalnmamasi icin düzenli olarak yaş mama vermek gerekir en az günde yarim konserve ev yapimi da olabilir. Bu rahatsizliga neden olan sey kuru mama cünku oyuzden kaliteli bir kuru mamayi yas mamayla desteklemek lazim.