Kedime Ev Yemeği Vermelimiyim?

Siyammm

Kedimin hastalanmasından çok korkuyorum.
Şuan bütçem kısıtlı maalesef nd fln veremiyorum herkes acana nd matisse diyor ,napayım şuan alamam. Mamadan alamadığı şeyleri ara sıra ev yemeği vererek karşılayabilirmiyim . bazen haşlanmış yada pişmiş tavuk balık fln veriyorum . Kedim için besleyici olacak başka ne verebilirim

21 CEVAP

Siyammm

*sahiplenirken

BalliBadem

Ciğer taurin için
Yoğurt peynir kefir kalsiyum
Haşlanmış yumurta protein
Aklıma bunlar geldi

BalliBadem

Golosi 7.5 kg var bide mystic konuiuluyo bu araşar ben merak ediyorum alabilirim sizde bakın bence

BalliBadem

Konuşuluyo bu aralar*

Catloveerr

Ev tipi beslerseniz çok kolay olmadığı söylenmişti çeşitli vitaminler koyuyorlar içine taurin eklemesi filan yapıyorlar

Fridafrida

petshoplarda açık mamaları plastik kapalı kutular içinde satıyorlar hem bayatlamıyor hem de kaliteli mama markalarını bütçene uydurarak alabiliyorsun. Eğer böyle yapan petshop bulursan oradan al eğer plastik kutularda ağzı kapalı şekilde değilse ataşehir tarafında oturuyorsan sana bilgilerini verebilirim petshopun. Ayrıca tavuk haşladığımda küçük küçük parçalayıp suyu ile birlikte veriyorum bizimki çok seviyor. Yumurta haşladığımda küçük bir parça peynir ile eziyorum onu da çok seviyor. Bazen de kefir veriyorum onu da çok seviyor. Sende böyle şeyler verebilirsin. Bir veterinerin storylerinde sabah ve akşam 8 de yemek vermemizin yeterli olduğu yazıyordu. Eğer ona alıştırabilirsen ve arada da ufak ufak ek gıdalar verirsin eminim seni çok zorlamaz... inşallah faydalı olur senin için :)