Kedim Halsiz

Silanaydnl

Merhaba benim kedim bir kaç hafta önce aniden sık sık önce sarı sonra da pembe bir şekilde kusmaya başladı yaş mama sanıp değiştirdik ama kusması hala devam ediyor dışkısı kanlıydı çok halsiz ve bacak taraflarında büyük büyük yaralar çıktı ne yapmayalıyım bi veteriner sorun yok dedi yolladı ama hala çok hasta

4 CEVAP

pinarcaya

Baska bir veterinere goturmelisiniz.

hayvansever_

Nasıl sorun olmaz çok ciddi bir şey olabilir normal bir durum değil çünkü. Hemen başka bir yere götürün.

Natkarat

Kanlı dışkı çok önemli bir durumdur. Belirtildiği gibi acilen veteriner değiştirin.

Silanaydnl

En kısa zaman da götüreceğim.