Proplan Mama İçeriği İyi Mi?

Fel__2

Bu mama içeriklerinden pek anlamıyorum. Proplan içeriği açısından iyi bir mama mı?
Tavsiye edeceğiniz güzel içerikli mama varsa fiyatıyla ismini yazar mısınız?

2 CEVAP

Katya06

Bizde proplan kullanıyorduk burada bende sormuştum. Nd veya matisse öneriliyor içeriğine bakınca zaten protein değerlerinin bu mamalarda daha yüksek olduğu görülüyor. Proplan içerik bakımından fiyatına göre performansı çok düşük. Bizde değiştireceğiz mamamız bitince

Gluten içeriyor ben tavsiye etmem. ND düşük tahıllı olabilir hemen hemen proplanla aynı fiyatlarda.