Çiftleştirme

mblge

Kedim ksır ancak kızgınlığa girmiş gibi haftalardır rahat vermiyor ve durduk yere saldırıyor.. daha önce hiç çiftleşmeden kısırlaştırma operasyonu oldu. Çiftleştirsem bir problemle karşılaşır mıyım ? Ya da çiftleştirmeli miyim

3 CEVAP

Çiftleşemez ki. Bence mantıksız bir karar olur daha önce çiftleşme deneyimi yok ayrıca kısır bence çiftleşemez. Ki çiftleşse bile bu onu rahatlatmaz. Bir sağlık problemi vardır belki onu anlatmaya çalışıyordur. Ya da belki de testislerinden biri dışarda değil karın boşluğundadır geçen gün böyle durumlar olabiliyor diye konuşuluyordu. Veterinere gidip detaylı muayene ettirmenizi öneririm.

Zeus1616

Bende erkek kedimi kizginliga girmeden kisirlastirmistim Doktorumuz %20 beyninde erkeklik hormonu calisiyor ama hamile birakacak sperm uretimi yok demisti Simdi 1.5 yasinda Hic kizginlik falan yasamadi simdiye kadar Belli bi yetiskinlige girdiginde artik yavru gibi oyun oynamaması gayet dogal Sizde oyun için zorlamayin saldirganlasiyorlar o zaman Benim oglum büyüdü ve asil bir sekilde takılıyor evde Kendine göre oyunlari var fakat oyununu bolunce kızıp arkasini dönüp gidiyor Biz onun kralliginda yasayan fareler olduk Sevmek için icimiz gidiyor ama 2 dk dan fazla kucakta asla durmuyor Cani isterse gelip kendi seviyor Alışın cocuklarimiz büyüyor

mblge

Veterinere gittik muayene oldu bir sağlık problemi olmadığı söylendi ama gün geçtikçe saldırganlaşıyor ne yapacağımızı şaşırdık veteriner de net bir şey söylemiyor