Kedi Isırması

Kedim kendini sevmeye çalıştığımızda her zaman bizi ısırıyor arada durduk yere gelip saldırıyor dokundurtmuyor kendine oyun oynarken de ısırıyor nasıl önlerim ya da minimuma indirebilirim

8 CEVAP

Fridafrida

Sizi ısırmaya çalıştığında dikkatini dağıtacak şeyler yapın ip falan sallayın sevdiği oyuncaklardan atın peşine koşsun fındık ceviz falan da atabilirsin bizimkide çok ısırıyordu durduk yere ben böyle böyle alıştırdım ısırmamaya inşallah sizinki de alışır diye umuyorum

Kedinizin seviyesine inerek konuşun kedinizle daha alçak bir sesle zamanla sakinleşecektir.Sakinleşmiyorsa mutlaka bir sıkıntısı vardır.veteriner hekiminize başvurun yada kedi otu deneyin baş ve karın ağrısı olduğu zamanlardada oyle davranıyorlar.

peki bu karın ve baş ağrısının başka bir belirtisi var mı

behcetaydinelli

Yeni mi sahiplendiniz kedinizi?

2 hafta oldu

ama 8 aylık dişi ve kısır

esrausta

Merhabalar, benimde 3 aylık kedim var. Sürekli elimizi ısırıyor :(

Elcintmy

Kediler ısırmayı çok seviyorlar izin vermemeye çalışın ısırması için ona oyuncak alabilirsiniz