Bu Nedir ?

cuneytsahin

Kedimi yeni sahiplendim ve ağız çevresinde fotoğrafda gördüğünüz gibi yaraya benzer şey var.Bu nedir acaba ben bunu yeni gördüm evde bir yere çarpma sonucu mu oluştu yoksa bir rahatsızlık mı anlayamadım.

3 CEVAP

lwb

bir çok hastalığın belirtilerinde ağız yaraları var, veterinere gösterin muhakkak

behcetaydinelli

Yeni sahiplendiyseniz zaten aşılarını yaptırmak için veterinere gidince sorabilirsiniz. Genel bir kontrol yapar sizin için.

cuneytsahin

Teşekkürler