Cins Bilgi

CylnSrn

Merhaba bugün bu yavruyu bulduk cins veya ırk bilgisi bilen varmı sahiplendik kizimizla beraber büyüsün diye yaş veya ırk bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim bu arada erkek yavru

4 CEVAP

Siyammm

Sokö dediğimiz sokak köpeği cins değil tebrik ederim bu arada sokakta yaşaması zor olurdu

CylnSrn

Tam olarak ne ama onu bilemiyorum sokak köpeği bile olsa bı cinsi var sonuçta

Siyammm

Hayır mesela cins olmayan kedilere tekir denir. Her köpeğin cinsi olmaz aynı cins köpekler aynı soydan gelir. Sokak köpeklerinde böyle bir durum söz konusu değil. Bunu mantığınızlada anlayabilirsiniz .

behcetaydinelli

https://sosyal.petlebi.com/kopek-irklari

Benzeyen türler olucaktır mutlaka ama sokaktan olduğu için mutlaka kırma olma ihtimali %99. Baskın bir cinse benzemiyor ama.