Ever Clean Kum Kalite Düşüşü

aysavs

Merhaba, ever clean kum kullanıyorum ancak son zamanlarda aldığım paketlerde tozutma ve patilere yapışma çok gözlemlemeye başladım. Kalite düşüşü olduğu fark ediliyor. Bu sorunlarla karşılaşan oldu mu acaba?

2 CEVAP

Natkarat

Fiyatını göz önüne alırsak kullanan kişi sayısının çok çok az olduğunu düşünüyorum. Bu konuya uzun bir süre cevap gelmeyebilir. :D

aysavs

hahah haklısınız ben de vazgeçmek için bahane arıyorum galiba :D