Farmine Matisse Kitten Hakkinda?

Ilker94

Merhaba arkadaşlar ************dan farmine matisse kitten açık mama aldım. Satıcının puanı iyiydi ve ************ da çok başarılı satıcı unvanı vardı. Ama daha önce farmine matisse kitten kullanmadığım için mama tanelerinin şeklini bilmiyorum. Kullanan varsa çok rica etsem farmine matisse kitten mama tanesinin fotoğrafını buraya atabilir mi ?

6 CEVAP

Catloveerr

Taneleri aynı olan bir sürü mama olabilir. Açık satılanlara güvenmeyin bence :(

Sselin1

Hizli resime yükleyip link olarak atilabilir. Ben de mamadan yok malesef :/ daha once yetiskin mamasini kullanmistim yuvarlakti mama diger mamalar gibi yassı degildi. Yabanci bir sitede kitten mamasinin fotosu var onu atabilirim size belki yardimci olur.

iameceevans

Ben de o mamadan kullanıyorum Selin hanımın attığı tam olarak evimin ordaki petshopcumdan açık mama olarak alıyorum ben de öğrenci olduğum için anca öyle yapabiliyorum. Güvendiğim biri çok gözümün önünde mamaları koyduğu oluyor. Güvenilir birilerinden almanız iyi olur

Ilker94

Çok pardon ya cevaplara fotoğraf atılmıyor sanırım.

Ilker94

Cevaplar için çok teşekkür ederim :)