Kedimin Kulağı Çok Kızardı

Simge113

Arkadaslar kedimin kulağı çok kızardi 1 aydir boyle internet üzerinden veterinere fotograf atmistim mama degistirmemi söylemişti degistirdim fakat gecmedi boyle bir durum yasayan varmi ve de ankara sincan cevresinde yada yakin yerde bildiginiz ucuz veteriner klinigi varmı götürmek istiyorum

4 CEVAP

bihtercik

buradan doğru bir bilgi alacağınızı düşünmüyorum.
veteriner hekim en doğrusunu bilir,doğru teşhis için muayene ettirmelisiniz.

behcetaydinelli

Kulağındaki minik tüyler dökülüyor mu peki?

behcetaydinelli

Eğer kulağının içinde koyu renkli akıntı varsa kulak uyuzu olmuştur. Kulak uyuzu kedi için sıkıntılı bir durum. Kaşıntı yapıp yara bile açtırabilir. Umarım başka bir şeydir kedinizde olan.

Simge113

Kulağinin icinde akinti yok uyuz oldugunu dusunmuyorum tüyleri dökülduğünu nasil anlarim dökuluyo da olabilir emin değilim