Kedim Çok Pati Atıyor!!

S_K_Z

Kedim bana geldiğinden beri hep bacaklarıma ve ayaklarıma pati atıyor ve bunu bırakmıyor onunla oyunda oynuyorum ama artık beni yanına yaklaşmama izin veriyor

6 CEVAP

Makelswon

Bi arkadaşımın kediside ilk sahiplendiğinde aynı durumdaydı, arkadaşım kedisi her pati attığında, çizdiğinde bağırarak canının acıdığını belli ediyordu, biraz uzun sürdü ama şuan çok çok azaldı bu durum çok nadir pati atıyor. Bi deneyin derim.. Bol bol sabırlar :)

Nazlibykkfdr

Eğer yavruysa yapması çok normaldir oyun oynamak istiyordur benim kedimde de aynı şey olmuştu ama büyüdüğü zaman bırakıyorlar

S_K_Z

Tamam denicem teşekkürler

S_K_Z

Teşekkürler

bskkrky

Benimki 1 buçuk yaşında hala yapıyor :) büyüdükçe azalıyor ama çıplak ayağı asla affetmiyor :)

Bari

ben oğlumu 4 aylıkken sahiplendim şuan yaşına girmek üzere ama çok nadir sevebiliyorum özellikle evde bana bunu yapıyo aslında seviyo beni ama hep bana saldırıyo patiyi bırak ısırmaya çalışıyo birden üstüme atlıyo ben bişiye kızıyor öyle yapıyor diye düşünüyorum ama hergünde böyleyiz bağırıyorum yapma diye yanlış olduğunu biliyo ama yapmaya devam ediyo hayır da diyorum hayır kelimesini anladığı için ama yok banamısın demiyor bence hep böyle gidecek ben çözemedim bence karakterleri bu biraz hırçınlar ben böyle kabullendim artık bence çaresi yok :)