Hangi Veteriner?

BenNisa

İstanbul'da önerebileceğiniz veterinerler hangileri. Bir de karma, iç dış parazit aşıları fln (İlk aşıları) 450 TL'yi aşmazsa mükemmel olur.

5 CEVAP

Petpati

Digol

İstanbul Pendik Vetar veteriner. Ücreti bilmiyorum ama diğer veterienerlere kıyasla çok daha ucuza yaptığını biliyorum. Ayrıca başka herhangibi şey olduğunda gidip güvenebileceğiniz bir veteriner.

BenNisa

Teşekkürler

Kevserhaksever

Sezen veterinere gidiyoruz fiyatlari uygun ve çok ilgililer

mstafatnrvrdi evet harika bir yer ben de oraya gidiyorum ama ankara'da. bi an istanbulda da mı var diye düşündüm :)