The British Shorthair Cinsi Beslenmesi?

britishoglum

Arkadaşlar merhaba, haftaya birinden 9 aylık erkek kısırlaştırılmış British cinsi kedi alacağım. Beslenme şekliyle ilgili konuştum, sadece problan mama vermiş ve iki üç haftada bir yaş mama veriyormuş. Yani kedi sadece bunları yiyor onun haricinde hiç diğer şeyleri vermemiş. Acaba ben onu ev yemeklerine alıştırabilir miyim? ( tavuk, balık, ciğer, yoğurt vs)

16 CEVAP

iameceevans

Ev yemekleri vermeniz kedilere zararlı olur. İçindeki yağ baharat vb şeyden ve artı olarak yediğiniz yemeklerden verdikçe arsızlaşabilir. Evde rahat yemek yiyemezsiniz. Bütçe sıkıntınız varsa matisse tercih ederim çok iyi bir mamadır.