Kısırlaştırma İçin Avrupa Yakası Veteriner Önerisi ?

Siyammm

Dişi kısırlaştırma için güvenilir veteriner tavsiye eder misiniz .
Belediye de yaptırsam mikrop fln kaparmı ?

5 CEVAP

Catloveerr

Cins kediyi belediye kısırlaştırmaz

Kevserhaksever

Başakşehir sezen veteriner kedimdeki mantarı 3 günde iyi edecek bir tedavi sundu. Çok ilgili ve iyiler. Bende önümüzdeki ay orada kısırlaştırma işlemi yapacağım. Instagram hesabını da inceleyebilirsiniz

bengusarioglu

Benim kedimi sokakta kısırlaştırmışlar sahiplenmeden önce. Veteriner çok kötü kısırlaştırılmış demişti. Bence belediyede yaptırmayın imkanınız varsa. Şişli tarafında peteriner ve greenline güzel

gulatakan

anadolu yakasında vetart var.cidden operasyonu büyuk bir özenle yapıyorlar ve gaz anestezisi kullanıyorlar.bunun anlamı da komplikasyon riski en aza iniyor. bahcelıevlerde de vetorium veterıner klınıgı var.instagramdan bakın cidden iyiler.

Siyammm

Bende vetart ı gördüm suzionline ' da. Çok ilgililermiş
Çekap yapıyorlarmış ameliyat öncesi. Keşke burada şubeleri olsa. Arkadaşlar söylediğiniz yerleri not aldım başka önericek varsa yazsın lütfen