Köpeğim Hangi Cins

Bycumali

Merhbalar arkadaşlar
Aranıza yeni katıldım geçenlerde yolda üşüyen titreyen bir yavru köpek gördüm dayanamadım aldım zamanla alıştı bana bırakmadım şu n apartman merdivenlerinde besliyorum yaza kadar ama cinsini bilmiyorum cins gibi duruyor ama güzel resim ekliyorum yardımcı olur musunuz

4 CEVAP

Katya06

Yazdan sonra dışarı mı bırakacaksınız. Nolur bırakmayın:( Dışarıya alışık büyümeyeceği için dışarda yapamaz.. :(

LadyAndCat

Beagle ı andırıyor evet ama safkan değil. Kırma. Melez bir bebek.
İnanılmaz güzel bir bebek. Bahçeniz de varmış süper ! Öyleyse onu bırakmayın! Asla onu terketmeyin:))
Bakıma, yuvaya, sevgiye ihtiyacı var.
Ne de olsa o da bir bebek.

Bycumali

Dışarı değil ama bahçeme koyacağım klube yapacağım ona birde havalar ısınsın biraz

Bycumali

Biagle mı yoksa labrador mu