Seçici Kediler

Cansumuezza

Mama arayışımız yılardır bitmiyor :) Kedim çok seçici beğendiği kuru mamadan paket bitene kadar sıkılıyor normalde nd yiyoruz her pakette farklı içerikli alıyorum ama bu son aldığım ocean serisinden olana yaklaşmıyor bile. İnstinct sipariş ettim onuda beğenmezse napıcam bilemiyorum. ND acana matisse Proplan Royal canin dışında lezzetli oldugunu düşündüğünuz kaliteli mama öneriniz varmı kedisi seçici olanlar yada bilgisi olanlar yanitlarsa sevinirim

2 CEVAP

LadyAndCat

Çeşitli mamaları denemesi seçiciliğini azaltır. Ben mama değiştirerek büyüttüm bu yüzden seçici değiller. Böyle olmasına da özen gösteriyorum. Yaş mamayı severler. Dilerseniz sevdiği yaş mamayla kuruyu karıştırarak verin muhtemelen daha iştahlı yiyecektir.
Saydığınız tüm mamalar kaliteli.

Cansumuezza

Öneriniz için teşekkürler ama karışık asla yemez bana gerçekten tadını sevdiği lezzetli bir kuru mama lazim :) çeşitli yemeside azaltmıyor bi mamadan kisa surede sıkılıyor başkasına geçmek icin,maalesef bunda benimde suçum var